Jakościowe
Bardzo mi się podobają. Mają przyjemny dźwięk i świetnie się je czuje. Przechodzę z Outemu Red i zaskoczyła mnie różnica w sile potrzebnej do wciśnięcia. Na początku nawet męczyły mi palce, ale po jakimś czasie się przyzwyczaiłem. Dobra strona jest taka, że już nie wciskam przypadkiem klawiszy tak jak wcześniej.




















