Genialna klawiatura, szczerze nie żałuję pieniędzy, które za nią dałem, a te przełączniki to coś innego. Estetycznie ta Striker jest najpiękniejsza obok Momo, dźwiękowo jest wyjątkowa, nawet moja dziewczyna uwielbia, gdy piszę, więc to dobry znak. Stosunek jakości do ceny jest wyjątkowy, są też inne z chińskich stron, ale nie takie jak od QwertyKey. Oprogramowanie jest bardzo łatwe w użyciu i konfiguracji według własnych upodobań. Format klawiatury wydał mi się trochę ciężki, bo 75%, a przechodzę z 60%, ale przyzwyczaiłem się w 3 dni, bardzo szybko. Zmieniłem też ze względu na to, że te magnetyczne przełączniki wydają mi się lepsze w grach FPS, takich jak CS2 i League of Legends, gdzie klawiatura ma znaczenie. Podświetlenie jest genialne, ma dużo lepszą kolorystykę niż to, co miałem. Wspomnę, że przechodzę z klawiatury HyperX Alloy Origins 60% i nie można jej porównać z tą od QwertyKey. Ogólnie polecam klawiaturę i radzę skorzystać teraz z promocji. Wysyłka przyszła dość szybko i szczerze dziękuję zespołowi QwertyKey, który wymienił klawiaturę – zamówiłem Momo, ale nie byłem uważny, wysłałem maila i wszystko zostało załatwione od razu. Z ręką na sercu polecam QWERTY KEY.