Opinia
Mam dwa otwieracze przełączników tego typu i mogę powiedzieć, że są w porządku. Polecam nie przykładać zbyt dużej siły podczas otwierania, bo ryzykujesz złamanie tych małych nóżek, które otwierają przełącznik. Drugim otworzyłem około 200 przełączników i już nic się nie złamało, tylko przy pierwszym zdarzyło mi się złamać 3 z 4 nóżek w Durock L2, bo przyłożyłem zbyt dużą siłę. Uważaj!























