Osobiście wziąłem smar, aby nałożyć go na
Osobiście wziąłem smar, aby nałożyć go na uszczelki samochodu, żeby już nie skrzypiały, ponieważ mam samochód bez ramek w oknach i za każdym razem, gdy otwierałem drzwi, szyba skrzypiała o uszczelkę. Szukałem wszędzie tego rodzaju oleju, ale znalazłem go tylko tutaj. Działa świetnie i jest trwały.





















